Kto je za tým?

Jednoducho Miška.

Farby hovoria tam, kde slová nemôžu.:)

who-we-are_1000x1000

spolupráca so mnou

Rada sa Vám predstavím

01Kto som?

Som hravá tvorivá duša, matka dvoch malých víl a manželka muža, ktorý mi dodáva inšpiráciu každý deň a maľuje môj život. Pre mňa je každá nová výzva len ďalším farebným príbehom na stránke môjho života.

Učím sa, rastiem, tvorím:  Milujem dizajn, tvorbu a všetko čo s tým súvisí. Je to pre mňa viac ako len práca; je to tancovanie s farbami. Neustále sa učím nové veci, pretože som presvedčená, že inovácie sú kľúčom k tvorbe niečoho skutočne výnimočného. Svet je pre mňa neskutočne úžasné miesto plné inšpirácie a poznania. Práca s marketingom, reklamou a najmä grafikou je zároveň mojim štúdiom aj koníčkom už niekoľko rokov.

Individuálny štýl pre Každého:  K svojim zákazníkom a projektom pristupujem tak, ako by sme boli najlepšími kamarátmi. Každý projekt má svoj jedinečný príbeh a každý klient svoj špeciálny štýl. Týmto spôsobom vytvárame niečo, čo poteší srdce a pohladí oko.

Teší ma, keď sa tvorí pod mojimi rukami niečo nové, čo pohladí srdce a poteší oko.

02Spája nás aj niečo iné?

Srdce mi bije v rytmoch latino hudby. Rada si zatancujem salsu, bachatu alebo tango argentíno.

Som introvert, no dobrú spoločnosť si užívam plnými dúškami. No baterky najradšej dobíjam osamote.

Knihy o osobnom rozvoji a financiách hltám jednu za druhou.

Okrem toho mám vášeň pre investovanie, handmade tvorbu,  písanie detských rozprávok a rada si doprajem dobré víno, výborný zákusok a mnou robené chai latte. Pre mňa sú to ingrediencie, ktoré pridávajú extra bonus do môjho života. Je to moja cesta, a teší ma, keď môžem svoje nadšenie a kreativitu zdieľať so svetom a rozdávať úsmev.

deerreed
restaurant
oceandor
gentleman

poďme spolupracovať

Potrebujete pomocnú ruku?